已回答

Pomysł z połączeniem np dwóch kont

Mam jedno konto w google na smartfonie, ale na Xbox w app Viki: Global Tv musiałam założyć nowy z innym mailem. Fajnie bylo by móc na różnych urządzeniach korzystać w zależności od sytuacji. Zamiast przelogować i szukać odcinka dramy, aby dalej oglądać
0

评论

 • 正式评论

  Hi monika_iwona87_698,

  Dziękujemy za kontakt!

  Obecnie nie mamy możliwości dodawania dodatkowych profili na Viki. Nie martw się, kliknij tutaj, aby odwiedzić Viki Ideas, aby przesłać sugestię lub zagłosować na istniejącą prośbę o nową funkcję. Jeśli chcesz, aby pomysł został zrealizowany, zagłosuj na ten pomysł! Im więcej głosów za pomysłem, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on traktowany priorytetowo. 

  W tej chwili nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń, do których można się zalogować przy użyciu tego samego konta Viki. 

  Ponadto, jeśli jesteś zalogowany na Viki przy użyciu adresu e-mail użytego do subskrypcji Viki Pass, będziesz mógł korzystać ze wszystkich korzyści Viki Pass na Viki.com i wszystkich innych obsługiwanych aplikacjach .

  W przypadku obsługiwanych przez nas urządzeń możesz sprawdzić ten link: Obsługiwane urządzenia

  Nieustannie szukamy sposobów na ulepszenie doświadczenia społeczności w naszej witrynie, a Twoja opinia jest bardzo pomocna w nauczaniu nas, czego potrzebujesz i co chciałbyś zobaczyć. 

  Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli masz inne pytania, daj nam znać.

  To, co najlepsze,

  Darl

  评论操作 固定链接

请先登录再写评论。

没有找到您要找的?

新建帖子