Respondida

[Closed] Zmiana języka na polski

Chciałabym zmienić język napisów na polski. Niestety mam tylko do wyboru angielski, niemiecki, włoski i kilka innych. W aplikacji na telefon na innym koncie mam polski a na laptopie już nie. Proszę o zmianę ustawień.

0

Comentários

1 comentário
 • Comentário oficial

  Cześć agawalcz78_156 ,

  Dziękujemy za skontaktowanie się z pomocą techniczną społeczności Viki!

  Przykro nam, że na Twoim komputerze nie widzisz polskich napisów, tak jak na innych urządzeniach. Rozumiemy, jak ważne jest to dla ogólnego komfortu oglądania na Viki. 

  Podobnie jak w przypadku innych urządzeń, musisz włączyć napisy i wybrać żądany język spośród dostępnych opcji. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zapoznaj się z tym artykułem: Jak włączyć/wyłączyć napisy?

  Tylko głowa do góry. Viki sama nie tłumaczy ani nie tworzy napisów do treści; zamiast tego nasza społeczność pasjonatów (ludzi takich jak Ty!) tworzy napisy na Viki. Więcej informacji na temat naszej społeczności współpracowników znajdziesz tutaj .

  Jeśli napisy do filmu nie pojawiają się lub są niekompletne, oznacza to, że społeczność nie zakończyła jeszcze tworzenia napisów. Ale nie martw się, wkrótce się tym zajmą!

  Możesz sprawdzić, czy film ma pełne napisy, sprawdzając procent ukończenia napisów na dole miniatury filmu.

  Jeśli chcesz poprosić o napisy do konkretnego programu, możesz również wypełnić ten formularz , a my dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało.

  Jeśli masz inne pytania, daj nam znać, pisząc do naszego Centrum pomocy. Miłego weekendu! 

  Dziękuję,

  Darl

  Ações de comentário Permalink

Publicação fechada para comentários.

Não encontrou o que estava procurando?

Nova publicação