Respondida

Pomysł z połączeniem np dwóch kont

Mam jedno konto w google na smartfonie, ale na Xbox w app Viki: Global Tv musiałam założyć nowy z innym mailem. Fajnie bylo by móc na różnych urządzeniach korzystać w zależności od sytuacji. Zamiast przelogować i szukać odcinka dramy, aby dalej oglądać
0

Comentarios

1 comentario
 • Comentario oficial

  Hi monika_iwona87_698,

  Dziękujemy za kontakt!

  Obecnie nie mamy możliwości dodawania dodatkowych profili na Viki. Nie martw się, kliknij tutaj, aby odwiedzić Viki Ideas, aby przesłać sugestię lub zagłosować na istniejącą prośbę o nową funkcję. Jeśli chcesz, aby pomysł został zrealizowany, zagłosuj na ten pomysł! Im więcej głosów za pomysłem, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on traktowany priorytetowo. 

  W tej chwili nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń, do których można się zalogować przy użyciu tego samego konta Viki. 

  Ponadto, jeśli jesteś zalogowany na Viki przy użyciu adresu e-mail użytego do subskrypcji Viki Pass, będziesz mógł korzystać ze wszystkich korzyści Viki Pass na Viki.com i wszystkich innych obsługiwanych aplikacjach .

  W przypadku obsługiwanych przez nas urządzeń możesz sprawdzić ten link: Obsługiwane urządzenia

  Nieustannie szukamy sposobów na ulepszenie doświadczenia społeczności w naszej witrynie, a Twoja opinia jest bardzo pomocna w nauczaniu nas, czego potrzebujesz i co chciałbyś zobaczyć. 

  Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli masz inne pytania, daj nam znać.

  To, co najlepsze,

  Darl

  Acciones de comentarios Permalink

Iniciar sesión para dejar un comentario.

¿No encontró lo que buscaba?

Nueva publicación